+371 29293832 info@prototipi.lv

CNC Frēzēšana

CNC Frēzēšana – Visātrākais veids ceļā uz prototipu!

 

Ja tev ir ideja, mēs varam to radīt. Iesākumā palīdzēs 3D projektēšana. Kad tas posms būs iziets, tad Jāķerās pie virtuāla objekta kas eksistē ciparu formātā, radīšanas reālajā dzīvē. Un vispopulārākais ceļš kā to panākt neapšaubāmi ir CNC Frēzēšana.

 

CNC Frēzēšana ir tikai viena no metodēm kā radīt precīzu (līdz milimetra desmit- un pat simtdaļām) idejas prototipu, toties tā ir vispopulārākā tieši lielā ātruma dēļ. Kamēr notiek prototipa izveide, rupjas idejas aplēses iespējams radīt ļoti ātri.

Ātrums un precizitāte – tās ir šīs tehnoloģijas galvenās priekšrocības.

CNC ir viena no retajām tehnoloģijām kas ļauj ātri radīt prototipus, un tadī pat laikā spēj nodrošināt vēlāku ražošanu labā tempā.

Mēs, kopā ar sadarbības parneriem, esam veiksmīgi raduši risinājumus jauniem startapiem un arī stabiliem uzņēmumiem, kas novērtē tehnoloģiju attīstību un attīstās līdzi laikiem. CNC frēzēšana ir noderējusi tādu ideju realizēšanai kā: veikalu interjeriem, rotaļlietām, māju dekoriem, izkārnēm, mēbelēm un pat šūšanas ideju realizēšanai, tikai lai nosauktu dažas – un tā var noderēt arī Jums.

Katrs izpildītais projekts mums dod pārliecību, ka kopā ar saviem klientiem mēs varam radīt par ļoti trakas idejas.

CNC frēzēšanas tehnoloģijas priekšrocības:

  • Precizitāte, 
  • Ātrums,
  • Ekonomija,
  • Vairāku materiālu apstrāde- koks, finieris, MDF, vairāku veidu plastmasas, un pat metāls,
  • Pielāgojamība,
  • un citas…

Ja Jūs vēlaties redzēt savu ideju realitātē, un pēc iespējas drīzāk- Jūs atrodaties pareizajā vietā!

Ātrākais ceļš uz idejas ītenošanu – CNC frēzēšana!